Trumpai apie mus

Wakepark Palanga – pirmasis vandenlenčių parkas Palangoje, įsikūręs patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje: vos 3 kilometrai nuo miesto centro, lengva rasti šalia oro uosto ir visai nesunku pasiekti bet kuria transporto priemone. Wakepark Palanga – tai 200 kv. m. terasa, esanti karjere virš nepaprastai skaidraus vandens (vasarą jis sušyla net iki +25°C!). Dvi čiuožinėjimo sistemos leis vienu metu plaukioti kelioms draugų kompanijoms – galėsite pasirinkti trasą su dviem arba keturiomis ką tik atnaujintomis figūromis.

Maloniai laiką leisti šiame vandenlenčių parke taip pat vilioja garsieji hamakai virš vandens, atnaujintas sulčių ir kokteilių baras, Kanpai Sushi Bar. Wakepark Palanga garsėja savo draugiška aplinka: profesionalų kolektyvas mielai apmoko naujokus, vaikų paplūdimio erdvė yra saugi mažyliams. Tad nesvarbu, užsukote puodeliui kavos, pasilepinti saule paplūdimyje ar patirti nepakartojamą nuotykį čiuožiant vandenlente – Wakeparkis Palanga yra puikus pasirinkimas!

Paruošėme įvairaus sudėtingumo trasas
Laukiame jūsų ir su vaikais

Pirmojoje trasoje, su dviem kickeriais ir net dvejomis figūromis (Pipebox ir Flatbox) galės pasireikšti pretenzingesnis vandenlentininkas. M dydžio kickeriai ir figūros išlaisvins vaizduotę: peršokite, čiuožkite ar darykite triukus, kokie tik šauna į galvą! Antroji trasa puikiai tiks pradedančiajam stovėti ant vandenlentės arba jaunam wakeboarding entuziastui – du trasos kickeriai paįvairins čiuožimą vandeniu.

Vandenyje galės pliuškentis visi! Mažiesiems įrengtas saugus paplūdimys su pripučiamais žaislais ir paplūdimio pramogomis.